další instituce resortu ŽP  
Správa jeskyní ČR CZ PL EN RU DE
Array
Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Chýnovská jeskyně Chýnovská jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Jeskyně Na Špičáku Punkevní jeskyně Punkevní jeskyně Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka Kateřinská jeskyně Kateřinská jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Výpustek Jeskyně Výpustek

Vyberte si na mapě cíl své výpravy!

I N S P I R U J T E  S E  Z D E


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Správa jeskyní ČR
Dobrý den, chci moc poděkovat kapitánovi Matěji Nečesanému, jeho výklad byl legrační a zároveň poučný. Člov...
26.07.2017, Ivana Mrázková
Jen zase přijďte a i když na Vámi oblíbeného lodníka nenarazíte, přesvědčíte se, že každý z lodníků má svů...

SPELEOSTŘÍPKY

29. SPELEOSTŘÍPKY 2017
Záclonka v Jeskyni Na Turoldu, archiv SJ ČR, foto J. KolaříkKateřinská jeskyně a DP

Na Pomezí - největší mramorové jeskyně

Tajemné podzemí Petřína

Nízké Tatry, Demänovské jeskyně

AKTUALITY

Jeskyně Na Špičáku
Detail zdobeného hudebního nástroje didgeridoo, archiv SJ ČR, foto I. Mrázková
V sobotu 29. července rozezní od 18 hodin podmanivé tóny krásných nástrojů Jeskyni Na Špičáku. V "Hudební chuťovce" uslyší posluchači hudebníky Mirku Kabourkovou a Zdeňka Vilímka. Oba hrají na didgeridoo. Zdeněk Vilímek přidá také kytaru, dijembe a zpěv.
Jeskyně Na Špičáku

POZOR!!! Jeskyně Na Špičáku bude z důvodů přerušení dodávky elektřiny úterky, 1. a 8. srpna , UZAVŘENA!!! Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

 


Chýnovská jeskyně
Barevnost stěn v Chýnovské jeskyni je úchvatná, archiv SJ ČR

Pátek 4. srpna budou nejhlubší prostory Chýnovské jeskyně zasvěceny oslavě keltského svátku Lughnasadu. Jan a Hana Marešovi zahrají na planetární gongy, Mars a Venuši. Léčivé tóny planetárních gongů rozvibrují srdce i duši přítomných posluchačů od 19 hodin.


Jeskyně Na Špičáku
Barevné symboly v JNŠ, foto J. Flek
Jeskyně Na Špičáku zve na letní Baterkové prohlídky. Návštěvníci mohou ve světle baterek objevovat tajemné nápisy rozprostřené po jeskyni celé prázdniny každé pondělí vždy ve dvě hodiny odpoledne.
Na prohlídku je nutná rezervace.

Správa jeskyní ČR
Kája Saudek, zdroj webMuzeum Českého krasu v Berouně zahájilo 22. června výstavu "KÁJA SAUDEK - Tajemství Zlatého koně". Výstava představí průřez celoživotní tvorbou Káji Saudka se zvláštní sekcí věnovanou  České speleologické společnosti. Výstava potrvá do 1.10.2017. 
Mladečské jeskyně
Bivojík
Výstava výtvarných prací žáků ZUŠ Miloslava Stibora v Olomouci, " Pravěk v Mladečských jeskyních", potěší velké i malé. Výstava půvabných kreseb je zahájena a potrvá až do konce prázdnin, do 31. srpna 2017.
Zbrašovské aragonitové jeskyně
Skleněný objekt, zdroj www.sklarskaskola.cz Letošní letní výstava ve Zbrašovských aragonit. jeskyních se jmenuje "Zrcadlová jeskyně". Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí připravila pezentaci děl svých studentů.

Vyhledávání na www stránkách
KTERÝ DEN NAVŠTÍVÍTE JESKYNĚ?
Vyberte datum a získejte výpis
otevřených jeskyní:
2015   2016    2017
duben   květen   červen
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

ISCA
 
Copyright © Správa jeskyní ČR | napište nám | mapa stránek | design by virushka | created by ONESOFT s.r.o.