další instituce resortu ŽP  
Správa jeskyní ČR CZ PL EN RU DE
Array
Koněpruské jeskyně Koněpruské jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Bozkovské dolomitové jeskyně Chýnovská jeskyně Chýnovská jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Zbrašovské aragonitové jeskyně Javoříčské jeskyně Javoříčské jeskyně Mladečské jeskyně Mladečské jeskyně Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Pomezí Jeskyně Na Špičáku Jeskyně Na Špičáku Punkevní jeskyně Punkevní jeskyně Jeskyně Balcarka Jeskyně Balcarka Kateřinská jeskyně Kateřinská jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Sloupsko-šošůvské jeskyně Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Na Turoldu Jeskyně Výpustek Jeskyně Výpustek

Vyberte si na mapě cíl své výpravy!

I N S P I R U J T E  S E  Z D E


NÁVŠTĚVNÍ KNIHA

Správa jeskyní ČR
Ještě jsem nezažil hezčí Velikonoční pondělí, než tentokrát v magickém prostředí Punkevních jeskyních a na dn...
20.04.2017, Ivana Mrázková
Přírodní krásy dokáží navodit magično, nejen o velikonočním pondělku... bez průvodkyně Zdeňky byste ale měl z...

SPELEOSTŘÍPKY

16. SPELEOSTŘÍPKY
Wepustek zobrazený malířem Fischerem. Obraz na zámku Lednice.Koněpruské j. - baterkové pondělky

Valná hromada ČSS - 21.4.2017

Speleo in Trentino. Gr. della Bigonda

Medvěd jeskynní nespí - kurz

AKTUALITY

Koněpruské jeskyně
Cesta ke vstupu do Koněpruských jeskyní, archiv SJ ČR, foto A. KomaškoTak jako v minulých letech i v roce letošním se v Koněpruských jeskyních konají "Baterkové pondělky". Kromě července se bude s baterkou v ruce putovat jeskyněmi každé poslední pondělí v měsíci.
Správa jeskyní ČR
Spodní můstek Macochy, archiv SJ ČR, foto J. FlekNabízíme zajímavou brigádu: průvodce ve zpřístupněných jeskyních.  Zájemci o brigádu kontaktujte, prosím, správu jeskyně, ve které byste si přáli provázet a domluvte si podrobnosti. Kontakty viz dále.
Kateřinská jeskyně
Stará pohlednice Čarodejnice z Kateřinské jeskyně, archiv SJ ČR
Naprosto netradiční prohlídku zažijí návštěvníci Kateřinské jeskyně v sobotu 29. a v neděli 30. dubna mezi devátou a sedmnáctou hodinou. Je však nutné se na tuto výjmečnou akci předem OBJEDNAT jinak "kateřinské" čarodejnice a strašidla nespatříte!
Javoříčské jeskyně
Pietní akt v roce 2015, dokumentace SJČR
V obci Javoříčko se v sobotu 29. dubna koná pietní akt připomínající vypálení obce 5. května 1945 nacisty. Javoříšské jeskyně nabízejí návštěvníkům po celou otevírací dobu upravené (snížené) vstupné.
Jeskyně Na Špičáku
Svícen v JNŠ, dokumentace SJ ČR, foto I. Mrázková
V sobotu 6. května koncertuje v Jeskyni Na Špičáku od pěti hodin odpoledne hudební skupina KAPKY z Červené vody.  V jejich repertoáru jsou písně ze Sudet a hlavně ze srdce.Vstup je volný, ale rezervace míst nutná.

 


Správa jeskyní ČR

V seznamu uvedeném níže jsou publikace, které v roce 2016 získala knihovna Správy jeskyní České republiky, Průhonice. Publikace vydané SJ ČR určené k prodeji k nahlédnutí zde.
Správa jeskyní ČR
Speleoterapie v jeskyni, archiv SJ ČR - foto J. FlekJako každý rok tak i v roce letošním se ve zpřístupněných jeskyních České republiky konají koncerty, výstavy, zajímavé akce pro děti i dospělé. Sledujte nabídku akcí zde. Správa jeskyní ČR se také prezentuje v lednu a únoru na veletrzích cestovního ruchu: Regiontour 2017; Incheba v Bratislavě a Holiday World 2017.

Vyhledávání na www stránkách
KTERÝ DEN NAVŠTÍVÍTE JESKYNĚ?
Vyberte datum a získejte výpis
otevřených jeskyní:
2015   2016    2017
únor   březen   duben
Po Út St Čt So Ne
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ISCA
 
Copyright © Správa jeskyní ČR | napište nám | mapa stránek | design by virushka | created by ONESOFT s.r.o.